top of page
Podzimní základní taneční pro mládež - KURZ B 2022
zde jsou přinášeny tyto třídy: Gymnázium Dašická 1F, 1H, 6A, 6B a skupina kterou koordinoval p. Dvořák

COVID OPATŘENÍ

Situaci bedlivě sledujeme a v případě nějakého zákazu Vás budeme ZDE informovat.

Lekce bychom pak posouvaly dle možností KD Hronovická.

TERMÍNY LEKCÍ:

Snímek obrazovky 2022-09-19 v 8.41.50.png
UCELENÉ INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÉ KURZISTY,
JEJICH DOPROVOD A VŠECHNY OSTATNÍ DIVÁKY

​           Děkujeme, že jste se, případně že jste své dítě, přihlásili právě k nám do kurzů společenského tance a výchovy.

 •                Tyto kurzy vždy sloužily a slouží jako vstupní brána do dalšího života tím, že by měly mládež naučit nejen tančit společenské tance, ale i základům společenské výchovy. My se navíc snažíme vést kurzy takovou formou, abychom mládež od tance a výchovy příliš neodrazovali. Všem nám přeci jde, nebo alespoň jít mělo o to, aby nastupující generace zvládala přirozeně se pohybovat ve společnosti a byly spíše ozdobou než-li ostudou takovýchto akcí.

 •                 Proto je třeba, aby celé taneční kurzy probíhaly ve slavnostním a nevšedním duchu. K tomu přispíváte i Vy svou přítomností, jako diváci, že jste společensky oblečeni a sami se společensky chováte. Bohužel v posledních letech se nám množí nepochopení některých rodičů - diváků, kteří nerespektují nutnost společenského oděvu i když jsou jen na balkóně. Nejspíše si tak pletou kurzy společenského tance a výchovy s tanečním kroužkem, kde jde jen o nácvik tanečních variací.

 •                 Z těchto důvodů jsme nuceni přistupovat i k nepopulárním krokům a společensky neoblečené diváky do prostor KD Hronovická vůbec nevpustit. Věřte, že řešení takových konfliktních situací nás mrzí víc než-li samotné nepřizpůsobivé diváky.

 

PROTO VÁS VÝSLOVNĚ PROSÍME O

DODRŽOVÁNÍ SPOLEČENSKÝCH PRAVIDEL OBLÉKÁNÍ DOPROVODU A VŠECH DIVÁKŮ.

Pro názornost připojujeme popis správného společenského oblečení pro příležitost tanečních kurzů.

 • Dáma: společenské šaty ( malá večerní – koktejlky), společenská sukně, kalhoty a halenka či tílko, taneční nebo společenská obuv

 • Pán: společenský oblek, společenská košile, kravata či motýlek, společenská obuv (na základní lekce není podmínkou sako a kravata, na prodloužené ano)

UPOZORNĚNÍ:

 • riflová móda není společenská neboť v základu to je pracovní oděv, tenisky a jiná nespolečenská obuv k obleku je také nemožná.

Předepsaný oděv pro chlapce účastníky kurzu:

 • základní lekce

  • černý nebo tmavě modrý oblek, světlá jednobarevná košile bez vzorů, motýlek nebo kravata, černé šněrovací společenské boty, černé ponožky bez výrazných vzorů a bílé rukavice

 • závěrečný ples

  • černý nebo tmavě modrý oblek, bílá košile bez vzorů, černý motýlek, černé šněrovací společenské boty, černé ponožky  a bílé rukavice

Předepsaný oděv pro dívky účastnice kurzu:

 • základní lekce

  • společenské šaty/sukně/společenské kalhoty, obuv doporučujeme s plnou špičkou a pevnou patou na menším podpatku z důvodu ochrany proti ukopnutí palce či podvrtnutí kotníku

 • první prodloužená lekce

  • dlouhé společenské šaty pod kolena 

 • věneček

  • dlouhé společenské šaty světlé barvy ke kotníkům

Předepsaný oděv pro diváky:

 • pánové

  • ​​společenský oblek, společenská košile, společenské boty, kravata není podmínkou

 • dámy

  • společenské večerní šaty, nebo sukně a halenka či společenské kalhoty

Připomínáme:

 • Dívky mají 10% slevu veškeré zboží u firmy ASTRID Bridal - půjčovna svatebních a společenských šatů, 17. listopadu 258, Pardubice - stačí se prokázat platnou průkazkou - permanentkou.

 

 • Chlapci mohou využít poukazy od firmy PÁNSKÉ OBLEKY BANDI, Labský palouk 495, Pardubice a pořídit si oblek do tanečních se slevou 1.500 Kč a při koupi košile dostat druhou zcela zdarma. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost. Jakmile tento poukaz obdržíme, tak Vám jej obratem zašleme na email.  

 

 • Dále mohou jak dívky, tak i chlapci využít slevy ve výši 10% při nákupu taneční a společenské obuvi u firmy LM Dance, Rožkova ulice 120, ale vchod je z ulice Boženy Němcové po železných schodech. Pro uplatnění slevy si námi zaslaný voucher na Váš email doneste s sebou, nelze uplatnit na zlevněné zboží. Jakmile tento poukaz obdržíme, tak Vám jej obratem zašleme na email.  

 

PERMANENTKA - PRŮKAZKA ÚČASTNÍKA:

    Permanentky - průkazky si můžete vyzvednout v tanečním obchodě LM DANCE,

který sídlí přímo v Tanečním centru v Pardubice, Rožkova 120.

Vchod máme, ale z ulice Boženy Němcové po železných schodech. Naproti finančnímu úřadu. 

K vyzvednutí průkazky je nutné předložit občanský průkaz nebo kopii faktury ( nikoli objednávky) a

tak permanentku mohou vyzvednou Vámi pověřené osoby. 

V případě ztráty nebo jakéhokoli poškození,

Vám pak bude na požádání vystavena permanentka nová, ale s poplatkem 100,- Kč.

O termínech možnosti vyzvednutí Vás budeme zde ještě informovat!

FOTOGRAFIE: 

                    Jedná se o společné fotografie účastníku kurzu. Fotíme se zvlášť dívky a zvlášť chlapci. Jedna fotografie je 100,- Kč. Fotografie jsou ve formátu A4 a platí se při objednání předem.

Společné focení proběhne v rámci 3. lekce. Jinak během každé prodloužené bude zřízen Kodak- kiosek, kde se budete moci nechat vyfotit s rodinou či kamarády a fotky si okamžitě odnést s sebou domů.

 

GARDENKA: 

                Slouží jako předplatné vstupenky pro rodiče na prodloužené lekce. Můžete si zakoupit maximálně dvě vstupenky na první a dvě vstupenky na druhou prodlouženou.

Na každého účastníka rezervujeme jednu gardenku ( 2 vstupenky na každou prodlouženou) Cena jednoho vstupu na prodlouženou je 100,- Kč, čili cena jedné kompletní gardenky je 400,- Kč. Tyto gardenky rezervujeme po dobu 3 lekcí poté, zbylé gardenky nabídneme ostatním kurzistům, kteří by potřebovali více vstupenek.

 

VIDEO

                        Naše taneční kurzy natáčí kameraman pan M. Brož, proto máte možnost zakoupit si průřez našich tanečních kurzů od základních lekcí, prodloužené lekce i závěrečný věneček. Délka videozáznamu je přibližně 4 hodiny a cena je 400,- Kč. Při objednání se platí záloha 200Kč a doplatek při předání DVD záznamu po závěrečném věnečku. DVD si můžete objednat pouze během konání tanečních lekcí přímo na sále u p. Brože - tel.:776 838 933 

email: info@brozvideozaznamy.cz

 

PRODLOUŽENÉ LEKCE:

V našich tanečních absolvujete dvě prodloužené lekce

1. prodloužená = Květinová - pánové nosí slečnám květinu a navíc vyrábí dívkám náhrdelník, náramek či ozdobu na šaty. Dámy připravují pánům motýlka nebo kravatu. Výrobky mohou být různého tvaru, materiálu a velikosti - jde o recesi.

 

2. prodloužená = Maškarní - je zvykem jsou celokostými, ale záleží jen na Vás

   

VĚNEČEK:

         Věneček - závěrečný ples se koná v IDEONU jako samostatná akce, která není zahrnuta v ceně kurzovného. Nicméně účastníci kurzu od nás obdrží pro sebe vstupenku zdarma a tak vstupné platí pouze diváci. Jelikož tento ples budeme zahajovat společným nástupem, který je nutno před zahájením vyzkoušet, budeme mít sraz již v 17:15 hodin.

Pro diváky bude Ideon otevřený od 18:30 hodin, vstupenky do Ideonu budou v předprodeji od 7. lekce v KD Hronovická během základních lekcí. Cena jedné vstupenky je 350,- Kč včetně DPH, vstupenka je zároveň i místenkou ke stolu, vstupenku si musí vyzvednout i každý kurzista, který ji, jak je již uvedeno výše, dostane oproti podpisu zdarma a bude mu sloužit jako místenka ke stolu.

 

CENY VSTUPENEK PRO DIVÁKY:

 1. Základní lekce: osoba - 75,- Kč, děti do 10 let zdarma

 2. Prodloužené lekce: osoba - 100,- Kč, vstupenky jsou řešeny předprodejem formou gardenky

 3. Věneček: dospělí 350,- Kč, vstupenky se budou prodávat od 7. lekce přímo na pokladně v KD Hronovická a to pouze v době konání jednotlivých lekcí.

CENA A OBSAH KURZU: 

kurzovné činí 2380,- Kč včetně DPH - platí se celé a předem při podání přihlášky

    kurz obsahuje:

 • 10 základních lekcí (reprodukovaná hudba)

 • 2 prodloužené lekce (živá hudba)

 • 1 závěrečný ples za doprovodu velkého tanečního orchestru - tento ples je nad rámec kurzu a je pro účastníky zdarma.

STORNO POPLATKY

 • Storno poplatek 1:

  • 500 Kč při zrušení více jak 20 dní před zahájením kurzu

 • Storno poplatek 2

  • 2380 Kč při zrušení méně jak 20 dní před zahájením kurzu 

TERMÍNY LEKCÍ:

Snímek obrazovky 2022-09-19 v 8.41.50.png

Partneři

bandi_jpg_edited.png
astrid-bridal-removebg-preview.png
lmdance-removebg-preview.png

taneční obchod

bottom of page